تاریخ
SONAX سال 1950 به عنوان یکی از پیشگامان توسعه و ساخت محصولات مراقبت از خودرو آغاز می شود

هنگامی که منفرد هافمن ارشد و پدرش در ابتدا سرمایه گذاری کارآفرینی ساخت لهستانی را برای اتومبیل ها انجام داد، موفقیت دقیقا مشخص نبود. ثروت ایده ها، غریزه برای بازار در حال ظهور و محصولات برجسته، به طور قابل توجهی به موفقیت کمک کرده است. امروز SONAX GmbH دارای 350 کارمند در آلمان است.

ساخته شده در آلمان "- جهت رشد است

آخرین بخش در داستان موفقیت به ویژه با فعالیت های گسترده گسترش یافته است. در سال 2008 فاز اولیه با ساخت و ساز پذیرش و مدیریت جدید و بزرگ با امکانات آموزشی فوق العاده مدرن آغاز شد که به عنوان یکی از پرچمداران گروه شرکت های ما تبدیل شده است. با ساخت یک مرکز جدید برای تکنولوژی کاربرد در سال 2012، این دوره برای فعالیت تحقیق و توسعه تشدید شده است. این کارخانه جدید در سال 2014 به بهره برداری رسیده است. مراسم افتتاحیه توسط کارکنان شرکت و همچنین مهمانان متعدد از تجارت و سیاست مانند نخست وزیر بایرن، هورست Seehofer حضور داشتند.
Image result for SONAX GMHبا این کار، SONAX خود را برای برآورده ساختن چالش های جهانی با تعهد عظیم به محل، تحت تأثیر مالک و مدیر عامل Manfred Hoffmann تأکید می کند: "ما بسیار در خانه های خود در Neuburg احساس می کنیم، این شهر پایه خانه ما است، SONAX بخشی از آن "است. به همین دلیل، به عنوان بخشی از استراتژی انکشاف ما، تعهدی مثبت به پایداری می گذاریم: "برای ما یک نگرانی اصلی بود که پیشرفت اقتصادی ما با گسترشی که سازگار با محیط زیست، با حفظ انرژی و تنوع زیستی است، پایه ریزی شده است. هافمن می گوید: ما آینده کارآفرینی را با آینده زیست محیطی منطقه مرتبط می کنیم.